Son Eklenenler
Anasayfa » Etiket Arşivi: Genç ve Güzel

Etiket Arşivi: Genç ve Güzel

Ocak Ayı Film Programı

Bir çok festival ve gösterim ile uğurladığımız 2013′ün ardından 2014′ün ilk ayında da gösterimler, özel seçkiler hız kesmeden izleyici karşısına çıkmaya devam ediyor. Faaliyete geçtiği andan itibaren, isteyene her gün festival diyen Başka Sinema, birbirinden özel seçkileri ile sinefillerin mutlululuk kaynağı olan İstanbul Modern ve Pera Film, ayın festivali Japon filmlerine ev sahipliği yapacak olan Akbank Sanat ve Her Cuma ... Devamını Oku »

Bu Hafta Vizyona Giren Filmler ve Fragmanları

vizyon

47 Ronin Yönetmen:Carl Erik Rinsch Oyuncular:Keanu Reeves, Hiroyuki Sanada, Kô Shibasaki Tür:Dövüş, Aksiyon Senin Hikayen Yönetmen:Tolga Örnek Oyuncular:Timuçin Esen, Selma Ergeç, Nevra Serezli Tür:Dramatik komedi Justin Bieber’s Believe Yönetmen:Jon M. Chu Oyuncular:Justin Bieber, Will.I.Am, Scooter Braun Tür:Belgesel, Müzik İblisin Oğlu 13. Vahşet Yönetmen:Emre Kaya Oyuncular:Fevzi Altunbulak, Burakhan Keyif, Merve Uçar Cangöz Tür:Korku Genç ve Güzel/Jeune & Jolie Yönetmen:François Ozon Oyuncular:Marine ... Devamını Oku »

Filmekimi’nde Hangi Filmleri İzlesek?

filmekimi_buyuk

Sonbaharın gelmesi ile birlikte festival sezonu da açıldı. Sezonun en çok beklenen etkinliklerinden Filmekimi’nin bu yıl 12.si 28 Eylül – 6 Ekim tarihleri arasında gerçekleşecek. Usta yönetmenlerin ödüller kazanmış son yapıtlarının da aralarında bulunduğu 40′a yakın filmin izleyicilerle buluşacağı programda, Avrupa’nın çeşitli festivallerinden ödül almış önemli filmler ve Onur Ünlü’nün Türkiye’de vizyona girmeyen filmi ‘Sen Aydınlatırsın Geceyi’ yer alıyor. Gönül ... Devamını Oku »